Hufiec ZHP

Warszawa Mokotów

im. Szarych Szeregów

Komenda hufca

hm. Michał Michałowski 
Komendant hufca, członek RPM Ręka Metody – to on mianuje nowych drużynowych. Zawodowo renowator starych mebli, prywatnie mąż i tata małych urwisów. Wolny czas spędza w górach lub innych przygodach. 

phm. Marcel Świerkocki 

Z-ca Komendanta Hufca ds. Pracy z Kadrą – to on prowadzi rady dla komendatów szczepu. Lubi kolor zielony i jeść glony. 

phm. Adam Olbrycht 

Skarbnik hufca, ale też windykator, komornik i restrukturyzator w razie potrzeby – to on zajmuje się rozliczaniem faktur, które w dużych ilościach do niego spływają. Zawodowo zajmuje się … finansami. Wolny czas, o ile go znajdzie, stara się spędzać aktywnie. W życiu jest raczej sową niż kanarkiem. 

pwd. Maja Jeśmanowicz 

Członkini KH ds. Organizacyjnych oraz osoba zwana inspektorem ds. RODO w hufcu – to do niej można napisać, gdy potrzebujecie jakiegoś dokumentu z hufca (np. deklaracji drużynowego, zaświadczenia o wolontariacie, certyfikatu instruktorskiego itd.). Lubi czytać dzieciom książki na głosy. 

NAMIESTNICY I NAMIESTNICZKI 

phm. Aleksandra Krukowska

 Namiestniczka zuchowa, studentka historii. Do niej można napisać w sprawach związanych z gromadą zuchową. Pracuje w teatrze, działa w kole naukowym. Kocha czytać, pasjonuje się filmami, zawsze jest na bieżąco z serialami. 

pwd. Oliwia Pisarska  

Namiestniczka harcerek. Do niej można napisać w sprawach związanych z drużynami żenskimi. Studiuje dietetykę na WUMie. Czeka na podróż życia dookoła świata. Uwielbia seriale historyczne i biografie. Od wędrówek górskich woli te po nizinach lub po obcych miastach (najchętniej hiszpańskich).  

phm. Maria Wieczorek

Namiestniczka Wędrowników komendantka namiestnictwa wędrowniczego – do niej można napisać w sprawach związanych z drużyną wędrowniczą. Graficzka, zawodowo rysuje piksele, projektuje skarpetki i inne ładne rzeczy. Fotografuje dziwnymi aparatami. Najbardziej kocha być w  głębinach lub górach, w kolejnym życiu chce być mureną.

hm. Antoni Kurek “Kurson” 

Namiestnik Harcerzy – do niego można napisać w sprawach związanych z drużyną męską. Nauczyciel fizyki i matematyki. Kocha przyrodę i czuje bluesa. 

phm. Ania Kowalczyk  

Namiestniczka Starszoharcerska- studiowała dietetykę, aktualnie jest w trakcie kursu na Przewodnika Beskidzkiego. Kocha góry o każdej porze roku i w każdej formie oraz wszystkie rośliny i stworzenia które się w nich znajdują.